Tlumacze-tlumaczenia.pl to internetowe centrum usług tłumaczeniowych oferujące tłumaczenia pisemne specjalistyczne i przysięgłe, w ponad 100 językach. Zapewniamy stały dostęp tłumaczy ustnych przysięgłych i specjalistycznych w różnych miastach w Polsce i Europie.

Naszym celem jest dyspozycyjność tłumaczy i dostępność usług tłumaczeniowych dla każdego klienta przy zachowaniu najwyższej jakości i krótkiego czasu realizacji.
Tłumaczenie to proces, który wymaga od nas współpracy całego naszego zespołu : doradców klienta, tłumaczy, koordynatorów, weryfikatorów, redaktorów. Dzięki organizacji pracy naszego zespołu możemy spełniać misję naszej firmy, jaką jest

Zdobywamy doświadczenie w nowych technologiach. Myślimy przyszłościowo!

Jak zlecić tłumaczenie?

Zleć tłumaczenie online Prosty i intuicyjny formularz zlecenia tłumaczenia.

Zlecenie tłumaczenia on-line zajmuje kilka minut, bez wychodzenia z domu lub firmy, wystarczy wypełnić formularz, załączyć pliki i wysłać. Bezpłatną wycenę wyślemy e-mailem lub na życzenie sms w ciągu 60 min. Zamówienie przyjazdu i asysty tłumacza na spotkaniu biznesowym w firmie, na miejscu zdarzenia lub w urzędzie za pośrednictwem prostego formularza Znajdź tłumacza w szybki sposób.

Znajdź tłumacza!

Tłumacz na miarę – wybierz tłumacza dopasowanego do Twoich potrzeb!

Mając na celu Państwa wygodę i szybkie dopasowanie tłumacza do Państwa potrzeb proponujemy innowacyjną usługę Znajdź Tłumacza. Dzięki tej aplikacji będą mogli Państwo znaleźć i wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę tłumaczeniową, zamówić przyjazd tłumacza konferencyjnego na spotkanie biznesowe w firmie, tłumacza z dziedziny tłumaczeń technicznych na szkolenie firmowe czy audyt lub tłumacza przysięgłego do sądu, notariusza, urzędu, w prosty sposób za pomocą kilku kliknięć nie wychodząc z firmy lub domu.

Twoje zlecenie wystawimy na naszej stronie !

Wystarczy zlecić nam do tłumaczenia dokumenty, a my wespół z zespołem koordynatorów, wystawimy Państwa zlecenie. W trosce o bezpieczeństwo i poufność informacji, nie zostaną upublicznione żadne treści Państwa dokumentów, jedynie zakres tłumaczenia, dziedzina i język. Ogłoszenie może zostać opublikowane na naszej stronie jako ,,otwarte zlecenie’’ lub bez publikacji na stronie będzie realizowane jako ,,zamknięte zlecenie’’, a informację o Państwa zleceniu otrzymają wyłącznie zarejestrowani tłumacze.
Zainteresowani tłumacze będę mieć możliwość odpowiedzi na poszczególne zlecenie, a my w oparciu o Państwa potrzeby przygotujemy 3 oferty zawierające dokładną wycenę zlecenia, jak i czas realizacji. To do Państwa będzie należało podjęcie decyzji, która oferta jest dla Państwa najkorzystniejsza! Tym samym nie chcemy nakładać na Państwa sztywnych cen i umów!

Jak to działa?

 • Profesjonalne usługi tłumaczeniowe wykonane przez specjalistów z danej dziedziny
 • Szybki przepływ informacji pomiędzy Klientem a Naszym Biurem
 • Poufność i bezpieczeństwo świadczonych usług tłumaczeniowych
 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
 • Archiwizacja wykonanych tłumaczeń pisemnych przez okres 12 miesięcy
 • Bazy terminologiczne i słowniki
 • Nowoczesne oprogramowanie- SDL Trados 2015
 • Krótki termin realizacji zlecenia tłumaczenia
 • Korzystna i przejrzysta oferta handlowa
 • Płatności online
 • Dogodne formy płatności z możliwością ustalania indywidualnych terminów spłat przy stałej współpracy
 • Dodatkowe usługi jak opracowanie graficzne tekstu tłumaczenia, usługi lokalizacyjne