Specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne wykonują tłumacze o wyspecjalizowanej wiedzy z dziedziny, w jakiej tłumaczony jest dokument.

Wybierz język, dołącz plik, bezpłatną wycenę otrzymasz w ciągu 60 min. Gotowe tłumaczenie wyślemy elektronicznie.

Obsługujemy duże projekty, nie boimy się wyzwań. W zakresie każdego zlecenia przygotujemy bezpłatne bazy terminologiczne i słowniki, co pozwala na zachowanie spójności terminologii w ramach bieżącego i kolejnego zlecenia. Po dokonaniu płatności wysyłamy tłumaczenie e-mailem. Oferujemy dodatkowe usługi, jak zachowanie układu graficznego, DTP, lokalizację.

Tłumaczenia dla Firm

Jeżeli Państwa działalność w dużym stopniu oparta jest na zagranicznych kontaktach i międzynarodowych relacjach, przez co od procesu tłumaczeniowego zależy wiele, warto postawić na sprawdzony zespół koordynatorów i tłumaczy, którzy zapewnią kompleksową usługę, począwszy od tłumaczeń pisemnych, przysięgłych i specjalistycznych, przez redakcję i weryfikację tekstów czy skład graficzny po tłumaczenia ustne przysięgłe, konferencyjne czy rozmowy telefoniczne.

Przygotujemy indywidualną ofertę dla Państwa firmy z uwzględnieniem Państwa potrzeb. Oferujemy kompleksowe usługi tłumaczeniowe dla klientów biznesowych na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Zapytanie ofertowe prosimy składać mailowo na adres: biuro@tlumacze-tlumaczenia.pl lub za pomocą formularza na stronie. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych usług i miłą obsługę. Jakie usługi wykonujemy?